Tyto stránky používají k personalizaci, poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Co jsou to cookies
 
 

XTline | dodavatel stavebních nástrojů a nářadí pro řemeslníky, dílnu a zahradu


Nářadí XTline míří na Dakar

Aktuální informace

Ouředníček s Křípalem zázrakem přežili těžkou havárii v Africe - I TO BOHUŽEL PATŘÍ K ZÁVODŮM

Ouředníček s Křípalem zázrakem přežili těžkou havárii v Africe - I TO BOHUŽEL PATŘÍ K ZÁVODŮM

Letošní závod Morocco Desert Challenge skončil pro vítěze loňského ročníku Tomáše Ouředníčka a Davida Křípala bohužel předčasně.  Pouhých 200 m před cílem první etapy jejich speciál Ford Ranger Dakar, který byl právě nejrychlejším strojem na trati, nečekaně vletěl v maximální rychlosti do neoznačené díry a několikrát se přetočil přes střechu. Jako zázrakem Tomáš s Davidem neutrpěli žádná vážná zranění. Vůz byl ale téměř zcela zdemolován. zobrazit více

 

Posádka Ouředníček - Křípal na největším africkém závodě rallye

Posádka Ouředníček - Křípal na největším africkém závodě rallye

Takový menší Dakar: vypořádat se s Morocco Desert Challenge, největším závodem rallye v Africe a druhým největším závodem na světě. Takový úkol si stanovili na období 14. - 22. dubna 2018 loňští vítězové Tomáš Ouředníček a David Křípal. Českou vlajku pozvednou mezi 700 dalšími účastníky závodu z 24 různých zemí. zobrazit více

 

Společnost XTline

(do roku 2013 JOBIprofi s.r.o.), je již více než 13 let tradičním dodavatelem železářského, stavebního, zahradního nářadí a nástrojů XTline, STAVTOOL, HONITON, GK tools a ASSIST, které svou kvalitou splňují přísné požadavky jak na náročný profesionální provoz, tak i širokou škálu využití pro domácí mistry.

XTline disponuje širokou distribuční síťí po celé České republice. Od roku 2007 je distributorská síť aktivně rozšiřována i v rámci ostatních států Evropy (Slovensko, Polsko, Lotyšsko, Maďarsko).

Přihlášení do B2B obchodu

Chcete být prodejcem XTline nářadí?

Pro zahájení obchodní spolupráce nás stačí kontaktovat. Poté vás navštíví náš obchodní zástupce, který s vámi (před začátkem obchodní spolupráce na základě vaší lokality a velikosti firmy) dohodne cenové a platební podmínky, termíny dodání a podmínky servisu a vyřizování reklamací.


Ostatní značky skupiny XTline nářadí

  • Klingspor
  • Honiton
  • Kubala
  • Ruko